PRACA Z WŁASNĄ
MOTYWACJĄ

DLACZEGO MI NIE WYCHODZI SKORO TAK BARDZO CHCĘ?

Czym jest motywacja, jak ją uruchomić i jak w sobie ją utrzymać?

Zapraszamy na warsztat, który pozwala zastanowić nad własnymi sposobami dążenia do realizacji celów, a także nad czynnikami, które ją utrudniają. Będzie to dobra okazja, aby zadbać o siebie poddając refleksji swoją aktualną sytuacją życiową i wynikające z niej potrzeby czy wartości, którymi się kierujemy.

Podczas spotkania będziemy przyglądać się własnym myślom, emocjom, dotychczasowym sposobom naszych działań. Popatrzymy na przekonania i nawyki, którymi się kierujemy. Będziemy rozmawiać o składowych elementach motywacji wewnętrznej, które wpływają na to jak i czy realizujemy nasze cele. Poddamy refleksji elementy, które są niezbędne do pobudzenia i utrzymania wewnętrznej motywacji.

Odkrycia, których doświadczysz podczas warsztatu pomogą Ci zacząć bardziej świadomie dobierać odpowiednie sposoby działania pomocne w osiąganiu ważnych dla Ciebie dążeń w zgodzie z własnym sposobem funkcjonowania i własnym temperamentem.

Będziemy pracować na bazie osobistych doświadczeń. Zastosujemy też narzędzia, które ułatwią nam określenie indywidualnych priorytetów, celów i sposobów działania sprzyjających w ich osiągnięciu.

Warsztat będzie składał się z ćwiczeń indywidualnych, w parach i grupowych oraz sesji indywidualnych.

Warsztat ten może być też dobrym początkiem do zainicjowania zmian w Twoim życiu, czy też większej akceptacji siebie i poczucia bycia „wystarczająco dobrym”.

Ten warsztat może być dla Ciebie, jeśli...

wydarzenie na FB znajdziesz pod tym linkiem

Nie wahaj się!
Przyjdź i poukładaj wszystkie elementy swojej układanki:)

(Visited 89 times, 1 visits today)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram