Referencje

Monika Elżbieta

„W moim odczuciu kobieta nauczyciel i uczeń w jednym. Praca z nią, przyniosła w moim życiu ogromny przełom oraz został uruchomiony we mnie pokład zaufania. Odurzyła mnie wręcz prostota i ciepło jej osoby. Swoją postawą i wielkim ciepłem, którym otoczyła mnie od pierwszej chwili spotkania, ani razu nie było mi dane czuć się osobą gorszą od niej samej. Metody jej pracy zachwyciły mnie. Nie było gotowych porad lub wchodzenia w sztuczny znany mi schemat "słodzenia "mojej osobie  i biernego "yhhm""aach rozumiem". Pierwszy raz zostałam obdarowana człowieczeństwem i niezwykłą pokorą ze strony trenera i coacha. Matylda potrafiła podzielić się trudnymi doświadczeniami z życia i jednocześnie szczerze powiedzieć , że np. nie miała z danym problemem styczności. Wielką wartością i bezcenną korzyścią były dla mnie stawiane pytania, które pokazały mi aspekty mojego problemu z innej strony, nie tylko zrozumiałam, ale też poczułam - co dla mnie jest rzeczą nadrzędną. Matylda pomogła mi ujrzeć samą siebie w innej perspektywie. Jej słowa były i są dla mnie niczym kroplówka u pacjenta. Do dziś ta kroplówka wciąż przepływa przez moje całe ciało i to jest piękne.

Z ogromną przyjemnością polecam Matyldę. Uważam, że warto pracować z trenerem, który zwraca ogromną  uwagę na to co czujesz w danej chwili. Pierwszy raz spotkałam się z tak uczciwym i nienapompowanym coachingiem. Jak dla mnie to prawdziwe mistrzostwo świata-przyznać, że w kontakcie ze mną również wiele się nauczyła.

Z największymi ukłonami - dziękuję !!!”

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram