Referencje

Matylda, Japonistka

„Coaching z Matyldą był dla mnie przede wszystkim drogą, aby "wyjść ze swojej głowy" i spojrzeć z dystansu na samą siebie, a następnie zacząć porządkować chaos wewnętrznych i zewnętrznych spraw, który dotąd wydawał mi się mnie przerastać.

Efekty już pierwszych prób takiego planowania pojawiły się bardzo szybko - przekonałam się, że tak naprawdę nie potrzeba wiele, aby pozytywnie wpłynąć na organizację codziennego życia, i nawet zupełnie drobne zmiany potrafią niemal od razu przynieść konkretne pozytywne efekty i dla zdrowia i dla samopoczucia. A takie rezultaty bezpośrednio przekładają się na większą chęć do działania i kierowania się ku kolejnym zmianom.
Dzięki pracy z Matyldą zwróciłam większą uwagę na swoje pozytywne cechy, których na co dzień nie dostrzegałam, albo podświadomie umniejszałam ich wartość. Otrzymałam od Matyldy także silne wsparcie, dzięki któremu w trudnych chwilach byłam w stanie przypomnieć sobie o tym, że jestem dla siebie samej ważna i wartościowa, i że jest o co walczyć.

Najsilniejszym przeżyciem podczas coachingu był dla mnie moment, w którym uświadomiłam sobie, że cecha którą przywykłam uważać za jednoznacznie negatywną - moje wycofanie się i poczucie "odgrodzenia" w stosunku do innych ludzi - spełniła w moim życiu bardzo ważną rolę, chroniąc to, co uważam za najbardziej "własne": moją trwającą od najmłodszych lat pasję. Zrozumienie, że mogę być wdzięczna czemuś, czego tak długo nie potrafiłam w żaden sposób zaakceptować, było jednym z najbardziej przełomowych zdarzeń w moim życiu."

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram