Referencje

Marta, Dyrektor Dz. Marketingu

„Czas spędzony z Matyldą na pracy coachingowej, był dla mnie czasem OŚWIECENIA i PRZEBUDZENIA. Moje życie stanęło na głowie, kiedy odkryłam, że mam na nie realny wpływ. Do tamtej pory uważałam, że jestem jedynie ofiarą mojego losu, że „to” zostało mi dane i „to” muszę przyjąć. Mój stan psychiczny pozostawiał wiele do życzenia. Bardzo łatwo było można mnie zranić. Kruszyłam się na każdym kroku niczego po sobie nie pokazując. Wśród obowiązków, pracy, kontaktów z przyjaciółmi, była samotność, poczucie niezrozumienia przez innych, „uwięzienie” w realiach. Związek był na dobrej drodze do rozpadu. Dzięki pracy z Matyldą zobaczyłam, jak mogę się wyswobodzić z więzów, które sama pielęgnowałam, jak mogę wyjść z tej dla mnie patowej wtedy sytuacji. W końcu, jak mogę wspaniale zarządzać własnym życiem.

Dziękuję Ci za cierpliwość, spostrzegawczość, a przede wszystkim Twoją wiarę we mnie, jakiej od nikogo do tej pory nie dostałam.”

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram