Referencje

Karolina, Dyrektor Dz. Controllingu

„Do Matyldy trafiłam w najtrudniejszym momencie mojego życia. Miałam „wszystko”. Pieniądze, świetną pracę, męża, dzieci, znajomych, a jednak…Coś było nie tak. Samotność wygryzała mi wnętrzności, poczucie niezrozumienia przez innych nie pozwalało mi spać. Na partnera patrzyłam, jak na obcą osobę, a sama nie wiedziałam kim jestem i po co w ogóle żyję.

Coaching z Matyldą przede wszystkim był dla mnie uszanowaniem i pokochaniem siebie samej. Był dowiedzeniem się, co tak naprawdę nadaje sens mojemu życiu.

Matylda jest niezwykle empatyczną osobą, ze świetną intuicją! Jej konsekwencja w drążeniu poruszanych przeze mnie tematów, nie pozwoliła mi uciekać przed najtrudniejszymi emocjami w racjonalizację. Jestem przekonana, że dzięki temu potrafiłam dotrzeć do sedna problemu. Który rozwiązałam przy jej pomocy.

Samotność bardzo powoli, ale sukcesywnie zaczęła się ode mnie oddalać, aż w końcu całkowicie zniknęła mi z oczu… Obecnie nadal jestem z moim wspaniałym mężem, ale za to w zupełnie nowej, lepszej jakości. Dzięki Matyldzie on mnie lepiej rozumie, a i ja stałam się zupełnie inną dla niego partnerką dbając o swoje potrzeby. Zmieniłam pracę na lepszą, ciekawszą i mam dużo dużo więcej cierpliwości do dzieci.

Z całego serca polecam takiego przewodnika - coacha jak Matylda.”

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram