dla Klientów indywidualnych

Sesje rozwojowe

Sesja indywidualna wesprze Cię w osiągnięciu ważnych celu lub będzie odpowiedzią na głęboko odczuwaną potrzebę zmiany.

Mentoring

Podnosi efektywność zespołu lub jego członków. Polega na zaprojektowanie metod pracy i działań, które uwzględniają zarówno potrzeby lidera zespołu, jak i jego członków.

Sesje terapeutyczne

Podczas sesji terapeutycznych pracuję z SWR, czyli Systemem Wewnętrznej Rodziny opracowanym przez dr Richarda Schwartza. Metoda ta wyzwala ze szkodliwych nawyków i wzorców utrwalanych przez lata.

Badania psychometryczne

Test pozwali Ci zidentyfikować obszary do rozwoju, mocne strony, styl komunikacji, wewnętrzne motywatory oraz aktywatory stresu.

Skonsultuj się i skorzystaj

W czym pomagam?

Pomagam w... UKŁADANIU...
 • UKŁADANIU W GŁOWIE… pracuję z samoświadomością i nieświadomością
 • UKŁADANIU W KALENDARZU… pracuję z priorytetyzacją i nawykami
 • UKŁADANIU W ŻYCIU… pracuję z wartościami, przekonaniami, nieświadomymi mechanizmami działania, samoakceptacją, emocjami i relacjami
Jak pracuję?

Co wnoszę w naszą relację?

Pełną akceptację

Dostajesz moją pełną akceptację twojej osoby i wsparcie w twoich wyborach.

DOPASOWANA DYNAMIKA

Tempo, intensywność i głębokość pracy dobieram pod kontem twojej osobowości, charakteru, twoich możliwości i aktualnej twojej gotowości.

Spójność

Zawsze działam tak, abyś był spójny ze sobą, potrafił wykorzystać swoją wewnętrzną siłę i działał w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami.

Profesjonalizm

Profesjonalne wsparcie oraz całkowite moje zaangażowanie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dobieram moją rolę do twoich oczekiwań – mentor, trener, coach, superwizor, praktyk IFS bądź każdą inną, którą mogę się z tobą podzielić i która leży w ramach moich kompetencji.

Rezultaty

Pracuję z tobą do czasu, aż osiągniesz stan, w którym chcesz być.

Lubię działać nieszablonowo, co wprowadza dużo lekkości i pobudza u moich klientów ciekawość.

Każde spotkanie ze mną to kawałek twojej przygody z samym sobą.

Uwaga! Mogę niestety zarażać Radością Życia ;)

Zacznijmy

Szczegóły

Sesje rozwojowe

Proces indywidualny ma swoją strukturę. Klient jej nie odczuwa, ale dzięki niej może zająć się źródłem wewnętrznej potrzeby, jak i rozwijaniem nowych kompetencji pomagających w jej realizacji. Klient zwykle przychodzi z potrzebą osiągnięcia ważnego dla siebie celu. Zdarza się jednak też, że jedynie odczuwa niejasną potrzebę „zwrotu akcji” w swoim życiu i to już wystarczy, aby mógł zapoczątkować, czasem nawet dużą zmianę w swoim życiu.

Ile czasu trwa proces i pojedyncza sesja?

- Na cały proces składa się od kilku do kilkunastu sesji
- Każda sesja trwa 60min (max do 120 minut)
- Spotkania odbywają się zazwyczaj co 2 tygodnie
- Pomiędzy sesjami eksperymentujesz i wdrażasz, dociekasz, szukasz, czytasz doświadczasz, weryfikujesz

Minimalna liczba sesji w procesje, to 6 (okres 3 mc wspólnej pracy). Jest to okres, w którym masz okazję poddać refleksji swoją rzeczywistość. Możesz w tym czasie też poprzyglądać się możliwym, innym dotychczas niezauważanym przez siebie perspektywom, jak i temu co jest dla Ciebie najważniejsze.
W przypadku potrzeby trwałej zmiany mentalnej optymalnie jest skorzystać z 10-12 sesji (5-6 mc wspólnej pracy). Taki okres pozwala zwykle na wprowadzenie nowych, pożądanych nawyków oraz poukładanie sobie tego, co potrzebujesz poukładać w swoim życiu.

Pojedyncze sesje traktowane jako jednorazowa interwencja.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, zachęcam Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Sesje terapeutyczne IFS

SWR – SYSTEM WEWNĘTRZNEJ RODZINY (IFS – INTERNAL FAMILY SYSTEMS) czyli o tym, jak przyjrzeć się swoim konfliktom wewnętrznym i dostrzec różne części swojej osobowości.

Jest to koncepcja stworzona przez dr Richarda Schwartza, psychoterapeutę rodzinnego stworzona 40 lat temu i opiera się na myśleniu systemowym. Twórca mówi o systemie, że każdy z nas może jednocześnie doświadczać wielu różnych i pozornie sprzecznych ze sobą uczuć, stanów i myśli. Zgodnie z tą koncepcją naturalnym stanem ludzkiego umysłu jest posiadanie odmiennych osobowości, które składają się na całość tego, kim jesteśmy.

Metoda ta wyzwala nas ze szkodliwych nawyków i wzorców zachowań utrwalanych przez lata. Pomaga nam łączyć się z naszą naturalną życiową energią i wspiera zdolność do samoleczenia.

W mniejszym lub w większym stopniu każdy z nas doświadcza wewnętrznych dialogów. Każda decyzję, którą podejmujemy następuje w efekcie rozpatrywania różnych perspektyw. Jednych bardziej, innych mniej świadomych. Decydując się na coś, bierzemy pod uwagę przekonania dotyczące naszych możliwości, ograniczeń, lęków, nadziei, nakazów etc. Możemy jednocześnie doświadczać pozornie sprzecznych uczuć, stanów i myśli.

W zależności od tego, jak się sobą opiekujemy i jak o sobie myślimy wybieramy odpowiadające temu reakcje i działania. Zdarza się, że przemierzamy życie na zaciągniętym ręcznym hamulcu w poczuciu bezsilności, bezradności lub braku wiary w siebie.

System Wewnętrznej Rodziny (SWR) - Internal Family Systems Therapy, to silnie transformujący, oparty na dowodach naukowych model psychoterapeutyczny. Jest opisywany jako "jedna z najbardziej innowacyjnych, intuicyjnych, kompleksowych i transformacyjnych terapii, jakie pojawiły się w obecnym stuleciu" (G. Mate, 2020).

Potrafi zajrzeć bardzo głęboko i uzdrawiać te części, które nie pozwalają nam żyć tak, jak byśmy chcieli. A jednocześnie, pozwala docenić wszystkie zachowania tych części, które zazwyczaj pomagają nam w życiu.
„Częściami” w IFS nazywamy nasze „podosobowości”, które pełnią dla nas ważne funkcje w zależności od sytuacji w jakiej się znajdujemy. A które powstawały na przestrzeni całego naszego życia, albo też w przeszłych pokoleniach. To one nami kierują. Dzięki nim radzimy sobie z naszymi i naszych przodków trudnymi doświadczeniami. Z jednej strony pomagają nam uciekać o traumatycznych wspomnień, a jednocześnie mogą utrudniać nam zdrowe życie.

Terapia IFS pozwala w niezwykle bezpieczny sposób zaglądać do naszej podświadomości - do źródła, kiedy powstawały nasze traumy (np. zamrożenie, niemoc, jakiś lęk, brak wiary w siebie) i w piękny sposób uzdrawiać.

Do tych odkryć i uzdrowienia twoich „części”, które potrzebują być uzdrowione, ciebie zapraszam.

Kiedy może pomóć IFS?

 • kiedy czujesz się rozdarty lub gdzieś utknąłeś i nie możesz ruszyć w swoim życiu dalej,
 • doświadczasz długotrwałego napięcia,
 • doświadczasz trudności w relacjach,
 • masz poczucie braku motywacji i nie angażujesz się w pełni w to co robisz,
 • trudno c podejmować decyzje,
 • kiedy czujesz się wewnątrz skonfliktowany, reaktywny lub przytłoczony,
 • kiedy doświadczasz wewnętrznej niezgody, nerwowości,
 • kiedy czujesz się bezbronny i zraniony.

To tylko niektóre z wielu przykładów, dla których warto zgłosić się na pracę modelem IFS.

Badania psychometryczne

Posiadam certyfikat konsultantki psychometrycznego narzędzia Extended DISC®.
 
DISC to przydatne narzędzie do identyfikacji indywidualnych obszarów do rozwoju, mapowania stylów komunikacji i podejmowania decyzji, rozpoznawania mocnych stron, wewnętrznych motywatorów i osobistych aktywatorów stresu.
Więcej o DISC
Skontaktuj się

Badania psychometryczne

   
DISC jest doskonałym narzędziem do zarządzania ludźmi, określania indywidualnych obszarów do rozwoju, mapowania zachowań zespołowych oraz identyfikacji mocnych i słabych stron w zakresie komunikacji, podejmowania decyzji i zarządzania stresem.
Warianty i cennik
* Badania wskazują, że 80% przypadków osób rezygnujących z pracy opuszcza nie swoją pracę, a swoich menadżerów, a to narzędzie pomaga zrozumieć potrzeby poszczególnych pracowników, dopasować do nich odpowiednie role oraz umiejętnie poprawić komunikację i tym samym zadowolenie z pracy.

Extended DISC pomaga:

 • Określić swój naturalny styl myślenia i sposób działania (najczęściej ukryty pod stylem preferowanym).
 • Poznać preferowane i naturalne style zachowań innych członków zespołu.
 • Lepiej rozumieć własne i innych potrzeby.
 • Określić mocne i słabe strony swoje/zespołów.
 • Usprawnić komunikację pomiędzy członkami grupy / zespołu / szefem / podwładnym.
 • Wskazać kierunki rozwoju osobistego i zespołów.
 • Zidentyfikować zachowania pracowników bezpośrednio wpływające na relacje i wyniki pracy własnej i zespołu.
 • Dobrać odpowiednie osoby do danych projektów.
 • Dobierać odpowiednio ludzi do zespołu.
 • Usprawnić proces podejmowania decyzji o awansach.
 • Przydzielaniu odpowiednich ról odpowiadających potencjałom poszczególnych pracowników.

To tylko niektóre z wielu zalet zastosowania tego narzędzia.

heartflaglicenseuserusersbubblechart-barshourglasssyncfunnel linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram