Referencje

Artur, Fotograf

„Można rozpędzić swoje życie do takiej prędkości, w której wykonywanie w nim manewrów wydaje się niebezpieczne. Sama jazda wtedy też bywa mało przyjemna.

Trafiłem do Matyldy, bo potrzebowałem asysty, wsparcia może nawigatora - albo drugiego pilota w trakcie wykonywania naprawdę głębokich zmian. Prowadzony przez Matyldę coaching dał mi możliwość obejrzenia planowanych i podejmowanych decyzji z wielu różnych perspektyw. Padły właściwe pytania, które pomogły mi zweryfikować kierunek zmian i znaleźć motywacje do ich wykonania.

Ważne było dla mnie by coaching nie okazał się sztucznym pompowaniem energii, czy nachalnym transformowaniem moich wartości. Matylda świetnie to zrozumiała - dlatego, że jest wrażliwym i dobrym słuchaczem. Myślę, że ta umiejętność - słuchania oraz dobrego zrozumienia sytuacji, celów klientów wyróżnia Matyldę i decyduje o jej skuteczności.”

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram