Referencje

Alicja, Expert Kuchni Wegańskiej

„Rozpoczynając coaching nie bardzo wiedziałam czego mogę się spodziewać, wybrałam od razu pełny pakiet, ponieważ myślałam, że odkrycie tego co jest dla mnie najważniejsze i co chcę robić zawodowo zajmie mi bardzo dużo czasu. Poza tym trochę nie wierzyłam że uda się to osiągnąć. Czasem, gdy na początku spotkania zdawałam sobie pytanie, nie wierzyłam,  że podczas jednego spotkania będę miała możliwość znaleźć odpowiedź, której szukam, byłam zdumiona kiedy okazywało się, że do niej dochodziłam.

Dzięki coachingowi zyskałam dużo więcej niż np. dzięki wcześniejszej grupie terapeutycznej. Widzę swoje zachowania i umiem zatrzymać się, zastanowić i postąpić tak jak chcę i jak czuję, a nie odruchowo i schematycznie. Nauczyłam się odpuszczać sobie i innym, cały czas uczę się słuchać swojego ciała i zwracać uwagę na znaki jakie mi daje, umiem zatrzymać się i zastanowić, czy to co myślę lub robię jest naprawdę moje, czy pochodzi z zewnątrz.

Z Matyldą od samego początku miałam świetny kontakt, odbierałyśmy na tych samych falach, miałam wrażenie, jakbyśmy znały się od lat. Dzięki jej otwartości i akceptacji czułam się komfortowo i bezpiecznie. Nie bez znaczenia jest też jej poczucie humoru i dystans do spraw trudnych, które pomagały rozładować napięcie.

Ze względu na to, że dość szybko znalazłam odpowiedź na pytania związane z moją drogą zawodową, zajęłyśmy się sprawami prywatnymi, tym co mi przeszkadza w układaniu relacji z partnerem i rodziną, tutaj też pomoc Matyldy była nieoceniona, stosując różne narzędzia umiała pomóc mi w odnalezieniu odpowiedzi, których szukałam, trafiając w sedno.

Najbardziej cenię w niej, jako coachu otwartość na innych, szczerość, akceptację, ciekawość oraz pokorę do wykonywanego zawodu.”

Powrót do referencjiStrona Główna
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram